Tom Swoon trolluje Donalda Trumpa!

5 Lip 2017

tom-swoon-dj-mag-top-100-2017

Jakby nie patrzeć faktem jest, że najpopularniejszym Polakiem – i tym samym naszym reprezentantem – w świecie EDM jest Dorian Tomasiak aka Tom Swoon. Ten pochodzący z Goleniowa producent i DJ, postanowił zawalczyć o swoje marzenia i regularnie pracując na swój sukces osiągnął naprawdę wiele. Premiery w topowych wytwórniach, jak chociażby słynne Spinnin’ Records czy Ultra Music, to całkiem niezła rekomendacja dla jego umiejętności i talentu. Na szczęście Dorian nie spoczął na laurach i chce osiągnąć jeszcze więcej!

W swoim najnowszym filmie osadzonym w meksykańskim barze, Swoon odnosi się on do wypowiedzi Trumpa na temat zbudowania muru między USA a Meksykiem, w którym padają słowa na temat nielegalnych imigrantów z Meksyku „We have some bad hombres here”, co w języku polskim znaczy tyle, co „Mamy tu dużo złych ludzi”.

„Don’t be a bad hombre, vote for Tom Swoon” – ten żartobliwy slogan, padający z ust samego Toma jest motywem przewodnim jego starań o wysoką lokatę w tegorocznym rankingu DJ Mag TOP 100 DJs.

Przyznam szczerze, że odwołanie się do osoby Donalda Trumpa, to odważne posunięcie. W końcu to przywódca jednego z najpotężniejszych państwa na świecie, ale tutaj mogę zacytować komentarz Swoona, który świadomie stwierdził:

“Jestem pewien, że Donald J. Trump nie pochwali tej wiadomości, ale nie obchodzi mnie to” – Tom Swoon

W przypadku Doriana taka forma reklamy jest warta świeczki, bo jest on najwyżej notowanym i obecnie jedynym Polakiem w rankingu DJ Mag TOP 100 DJs. W 2015 roku zajął 46 miejsce, a rok temu 56 pozycję, co biorąc pod uwagę, że mierzy się największymi sławami, jest godnym podziwu wynikiem. Co ciekawe, to właśnie dziś Donald Trump odwiedza Polskę… Przypadek? Nie sądzę!

Link do głosowania: tomswoon.com/vote

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.