Tom Swoon połączył siły z Tungevaag & Raaban. Przesłuchaj “Beside Me”!

28 Lis 2017

tom-swoon-beside-me

Polska supergwiazda muzyki elektronicznej Tom Swoon łączy siły z norweskim duetem Tungevaag & Raaban w swoim najnowszym singlu „Beside Me”. Kolaboracja z Norwegami, którzy mają już ponad 333 miliony streamów na Spotify uplasowała się w dniu wydania na playlistach New Music Friday w aż 9 krajach! Jest to prawdopodobnie najlepszy wynik, jaki kiedykolwiek osiągnął polski artysta!

Popularność polskiego producenta nie słabnie – muzyk niedawno awansował w rankingu DJ Mag’s Top 100 na miejsce 47. wśród najlepszych DJ-ów na świecie. Tom ma na koncie produkcje wydane przez największe wytwórnie taneczne na świecie – od „Ghost” w Protocol Recordings należącej do Nicky’ego Romero, po „Shingaling” w Spinnin’ Records. Ten zaledwie 24-letni producent był już wielokrotnie doceniany przez największe gwiazdy DJ-skie, takie jak Tiesto, Martin Garrix czy Armin van Buuren. Tom na swoim koncie ma też oficjalne remiksy dla Linkin Park, Lorde, Matthew Koma, a także pierwszy polskojęzyczny utwór – remiks dla “Zapomnij Mi” Sarsy. To jednak nie koniec działań naszego artysty na terenie kraju. Tom zapowiedział na 2018 rok wspólny utwór z Kamilem Bednarkiem, a także kilka innych kolaboracji z polskimi gwiazdami, których nazwiska są jeszcze owiane tajemnicą.

Utwór “Beside Me” można już odsłuchać pod adresem: www.tomswoon.com/besideme

Tom Swoon w internecie:
facebook.com/tomswoon
instagram.com/tomswoon
twitter.com/tomswoon
open.spotify.com/artist/2OFEXARoSZyZLR6S0oV2R7

Tungevaag & Raaban w internecie:
facebook.com/tungevaagraaban
instagram.com/tungevaagraaban
twitter.com/tungevaagraaban
open.spotify.com/artist/4cSYNpczcvTUpnPMFDLsIc

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.