Tom Swoon wystąpi na imprezie powiązanej z Tomorrowland!

15 maja 2017

tom_swoon_stracil_konto_soundcloud
Sikdope – jest, Fafaq -obecny, Arctic Moon – jakby inaczej, Skytech, Indecent Noise, Regain – też znajdą się w line-upie Tomorrowland, a czy ktoś widział Toma Swoona?! Łącząc wszystkie informacje, zapewne wielu z was zapyta – gdzie jest Tom Swoon? Najpopularniejszy Polak w świecie EDM, nie pojawi się na tegorocznym Tomorrowland. Jednak nie oznacza to, że Dorian nie jest zaangażowany w promocję festiwalu. Dziś dowiedzieliśmy się, że zagra w Dubaju na “Unite with Tomorrowland”!

Czym jest “Unite with Tomorrowland”? 29 lipca w różnych miastach na całym świecie, odbywa się “lokalny” Tomorrowland. Jednodniowy event, mający na celu połączyć wszystkich wielbicieli tego festiwalu, którzy nie zdołali kupić biletu. Co ciekawe, część setów będzie grana przez DJ-ów obecnych na miejscu – w tym między innymi Swoona, a część transmitowana, jako live z Mainstage.

Oprócz Dubaju, “Unite with Tomorrowland” odbędzie się w takich miastach, jak Gelsenkirchen, na Malcie czy w Barcelonie. Jest to swego rodzaju pocieszenie dla fanów Doriana, jednak uważam, że doskonale uzupełniłby polski skład na Tomorrowland.

18485717_1191088287679664_1408295470658808242_n

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.