Tom Swoon wydał nowy remix. Polak nadal w formie!

2 Sie 2017

tom_swoon_tape_me

Tom Swoon jest producentem, który regularnie gości na łamach Essential Music. Nie jest to wielkim zaskoczeniem, ponieważ jest on najpopularniejszym i odnoszącym największe sukcesy Polakiem w świecie EDM. Ostatnio było o nim głośno za sprawą premiery utworu “Shingaling”, który ukazał się nakładem Spinnin Records. Na ten moment ma on ponad pół miliona odtworzeń i skrajnie pozytywne oceny. Teraz przyszła pora na kolejny release, a konkretnie remixu kawałka “Switch” autorstwa Iggy Azalea.

Tym razem Dorian postawił na zupełnie inne brzmienia niż te z “Shingaling” czy nawet wydanego jeszcze wcześniej “Helter Skelter”. Mamy do czynienia z wpadającą w ucho melodią, która zdecydowanie może się podobać. Z tego co się dowiedziałem, to właśnie Iggy wyszła z propozycją remixów, które ostatecznie ukazały się nakładem wytwórni Def Jam należącej do Universal Music Group.

Bądźcie gotowi na kolejne nowości od Swoona, bo już niedługo ukażą się jego kolejne, oficjalne remixy!

Link do Spotify: spoti.fi/2w4Lzzf

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.