Tom Swoon wystąpił w trailerze gry Forza Horizon 3!

21 Wrz 2016

Tom Swoon wystąpił w trailerze
Już nie raz mogliśmy się przekonać, że muzyka elektroniczna przebiła się do świata gier komputerowych. Jednym z wielu przykładów jest tutaj soundtrack do niewydanej jeszcze FIFY 17, gdzie będziemy mogli usłyszeć, m.in. Kygo, Zedda czy ZHU. Niedługo swoją premierę będzie miała trzecia już odsłona słynnej serii wyścigówek – Forza Horizon. Tak się składa, że Tom Swoon wystąpił w trailerze tej właśnie gry, a konkretnie jego utwór “Phoenix”.

Marka ta, ma dużo wspólnego z EDM, gdyż w ścieżce dźwiękowej poprzednich częściach mogliśmy znaleźć specjalny kanał “Bass Arena”, w którym pojawiały się m.in. takie hity jak: “Icarus” Madeona, “Language” Portera Robinsona czy “Cinema” i “Levels” w remiksach Skrillexa. Trzecia część serii również będzie posiadała tę stację, a w niej usłyszymy m.in. “Runaway” od duetu Galantis, “Two Minds” od NERO czy “To U” od Skrillexa i Diplo. Co ciekawe – pojawią się też kanały znanych wytwórni muzycznych, jak np. Future Classic, w której wydaje Flume czy Chet Faker oraz drum and bassowe Hospital Records.

Wczoraj do sieci trafił nowy trailer Forzy Horizon 3, a w nim… “Phoenix” od naszego rodaka Toma Swoona! Jest to naprawdę niesamowite, że piosenka polskiego producenta znalazła się w trailerze znanej i cenionej na całym świecie serii gier wyścigowych “Forza”. Jeżeli jesteście ciekawi efektów, obejrzyjcie całą zapowiedź!

https://www.youtube.com/watch?v=vD1ccSM9qiA

O autorze

Avatar autora
Krzysiek Brodowski editor