Tom Swoon zagrał guestmixa w “Club Life” Tiësto!

20 Lis 2015

tom-swoon-tiesto-club-life-guestmix-news

Coraz częściej możemy usłyszeć o sukcesach polskich producentów. Mam tu na myśli nie tylko lokalny rynek, ale i arenę międzynarodową. Jednym z tych najpopularniejszych przedstawicieli polskiego EDM jest Dorian Tomasiak, który na co dzień występuje pod aliasem Tom Swoon. Warto wspomnieć, że w tym roku zajął 46 miejsce w rankingu DJ Mag Top 100 DJs co – jakby nie patrzeć – jest ogromnym sukcesem.

Jedną z gwiazd, która bacznie śledzi poczynania Swoona jest Tiësto, który pomógł mu licznymi supportami. Legenda muzyki elektronicznej, co tydzień prowadzi swoje własne radio show o nazwie “Club Life”. Jest to dobrze znana marka, która liczy już grubo ponad 400 epizodów. Tradycją tego typu audycji są tzw. guest mixy, czyli krótkie sety, gdzie swoją muzykę prezentuje zaproszony gość. Tym razem Tiësto postawił na naszego rodaka, który udzielił przy okazji krótkiego wywiadu, możecie go wysłuchać od 45 minuty.

Tiesto: Witaj Tom, miło Cię usłyszeć w mojej audycji. Twoja ciężka praca zapewniła Ci godnie zasłużoną 46 pozycję w rankingu DJ Mag. Co zrobiłeś aby to osiągnąć?

Tom Swoon: Cóż, przede wszystkim chciałbym podziękować za zaproszenie mnie do Twojego show. Odnośnie rankingu DJ Mag, myślę że zdecydowanie powinienem podziękować za to wielkie osiągnięcie moim wszystkim fanom, nie tylko tym z mojego rodzinnego kraju jakim jest Polska, ale też tym z reszty świata, ponieważ tym co motywuje mnie najbardziej jest ich miłość i energia, które okazują mi za każdym razem.

Tiësto: Grałeś już przed Avicii’m oraz podróżowałeś razem ze Steve Aokim. Czy jest ktoś, z kim definitywnie chciałbyś występować w przyszłości?

Tom Swoon: Hah! Szczerze mówiąc, na pewno chciałbym ruszyć w trasę z pewnym panem zwanym Tiësto, ale na razie nikomu o tym nie mów! Dzielenie konsoli z kimś kto jest bardziej doświadczony ode mnie, jest dla mnie bardzo ważne, ponieważ pomaga mi się rozwijać jako artysta. Kocham uczyć się od ludzi lepszych ode mnie, dzięki temu na koniec dnia mogę być lepszą osobą.

O autorze

Avatar autora
Krzysiek Brodowski editor