Tomorrowland 2015 – Dozwolone narkotyki!

1 Kwi 2015

tomorrowland-2-main

Tomorrowland, to wspaniała impreza która przyciąga setki tysięcy ludzi z całego świata. Dla wielu marzeniem jest wybrać się na ten 3-dniowy melanż i poczuć “MADNESS!” na własnej skórze. Nie jest to prosta sprawa biorąc pod uwagę tempo w jakim rozchodzą się bilety, a tym samym ilu chętnych jest na jedno miejsce.
Co roku organizatorzy wydają grube pieniądze na walkę z narkotykami na terenie festiwalu. Jednak mimo to nie da się uniknąć sytuacji w których ktoś przemyci trochę towaru. Wynikające z tego późniejsze problemy prawne związane z zaostrzeniema przepisów antynarkotykowych w Belgii (paragrafy) zmusiły władze eventu do spojrzenia na tę sprawę na nowo. Idąc z duchem czasu i wolności, narkotyki na Tomorrowland 2015 będą DOZWOLONE. Każdy z uczestników będzie musiał podpisać specjalne oświadczenie w którym zrzeka się roszczeń względem organizatorów w przypadku zażycia mocniejszych substancji i doznania uszczerbku na zdrowiu. Część ludzi jest w szoku i krytykuje tę decyzję, a inni już szykują zapasy na nadchodzący trip. Być może tego typu oświadczenia staną się standardem na innych wielkich festiwalach.

Nie możemy przepuścić takiej okazji i w związku z tym w trakcie trwania festiwalu na miejscu będzie nasz wysłannik – Max. Będzie on na bieżąco relacjonował sytuację oraz informował jakie używki są dostępne. Tym samym uzyskamy informacje oraz zdjęcia z pierwszej ręki.
Uważacie, że jest to właściwy ruch ze strony władz eventu? Jakie dragi będą według Was najpopularniejsze?

TEN WPIS TO OCZYWIŚCIE ŻART Z OKAZJI PRIMA APRILIS!
ZAWARTE W NIM INFORMACJE NIE SĄ PRAWDZIWE I MAJĄ JEDYNIE CHARAKTER HUMORYSTYCZNY.

Zdjęcie: thesoundclique.com

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.