Tomorrowland 2015 – Oficjalna zapowiedź transmisji!

22 Lip 2015

tomorrowland-2015-livestream-news

Już w najbliższy weekend rozpocznie się największe na świecie “madness!”, kryjące się pod nazwą Tomorrowland. Aktualnie, praktycznie każdy większy festiwal nie obejdzie się bez transmisji w internecie. Jest to wspaniała inicjatywa, ponieważ organizatorzy mają reklamę, a widzowie mogę śledzić na bieżąco całą imprezę. Moim zdaniem (i prawdopodobnie nie tylko) najlepszą relację przeprowadza Ultra Music Festival. Zawczasu podany timetable streama, brak wkurzających reklam i rozsądny kompromis pomiędzy jakością wideo i audio.

W przypadku Tomorrowland nie jest tak różowo, a przynajmniej nie było do tej pory. Prawdziwa relacja na żywo była prowadzona za pośrednictwem radia natomiast live stream co chwila był przerywany reklamowymi wstawkami. Na dodatek nie był to LIVE stream, a retransmisje. Szczerze mówiąc nie mam pojęcia, dlaczego organizatorzy postawili na takie rozwiązanie. Co roku mam nadzieję, że będzie lepiej… tym razem również. Na profilu Tomorrowland na YouTube, pojawiła się oficjalna zapowiedź streamu. Według obecnych informacji ma on się odbyć na stronie tomorrowland.com.

Transmisja: http://tomorrowland.com
Timetable:
 http://www.tomorrowland.com/en/friday-24-july

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.