Tomorrowland 2015 – Wszystkie transmisje!

24 Lip 2015

tomorrowland-2015-transmisje-news

Nareszcie nadszedł ten dzień kiedy rozpoczyna się święto elektronicznej muzyki pod nazwą Tomorrowland! Coroczne “madness” w Belgii przyciąga setki tysięcy fanów EDM z całego świata. Nic wiec dziwnego, że bilety rozchodzą się (dosłownie) w kilka minut. Wszyscy ci, którzy chcą śledzić festiwal w domowym zaciszu zapewne będą śledzić jedną z relacji. Jak co roku do dyspozycji mamy live stream, Tomorrowland Radio oraz partnerskie stacje radiowe. Poniżej przedstawiłem listę dostępnych streamów wraz z linkami.

Line-up:

Dzień 1  – http://www.tomorrowland.com/en/friday-24-july
Dzień 2 – http://www.tomorrowland.com/en/saturday-25-july
Dzień 3 – http://www.tomorrowland.com/en/sunday-26-july

tomorrowland-2015-line-up-day-1

1. Tomorrowland – Live Stream – http://live.tomorrowland.com/int/en (od 19:00 do 01:00)

Tradycyjnie mamy dostępną relację wideo z imprezy. To co się zmieniło w tym roku, to (prawdopodobnie) wybór transmitowanej sceny. Dostępne opcje, to Main, Essence, Radio i Replay. Wnioskuję to na podstawie tego obrazka:

TomorrowlandLIVE – Experience Tomorrowland on a 4 Channel Live Stream. Tune in tomorrow from 19h CET at http://live.tomorrowland.com

Posted by Tomorrowland on 23 lipca 2015

2. Tomorrowland Radio – http://live.tomorrowland.com/int/en (kanał 2 od 14:00 do 01:00)

Audio relacja z imprezy za pośrednictwem radia internetowego. Jest to wyjątkowo ciekawa opcja, bo w poprzednich latach tylko TML Radio nadawało faktycznie na żywo.

3. Partnerskie radia – Radio 538 (od 21:00) | I Love Radio (od 13:00)

W poprzednich latach transmisję prowadziły również partnerskie radia z całego świata. Nie znalazłem oficjalnej listy, ale na pewno prowadzi takową Radio 538 i I Love Radio do których podałem linki. 538 startuje o 21:00 natomiast ILR od 13:00.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.