Tomorrowland 2016 – Axwell/\Ingrosso wystąpią na głównej scenie!

axwell-ingrosso-tomorrowland-2016-news

Mimo, że do rozpoczęcia największego europejskiego festiwalu EDM – Tomorrowland, zostało jeszcze dużo czasu, organizatorzy nie szczędzą niespodzianek. Po wstępnym podgrzaniu atmosfery poprzez wpisy informujące o ogłoszeniu pierwszych gwiazd z obszernego line-upu, nie można było poczuć zawodu w momencie ich ujawnienia. Na sam początek dowiedzieliśmy się o scenie należącej do Deadmau5-a i Erica Prydza, co samo w sobie jest niezwykłym wydarzeniem, a niedługo później dołączyli do nich kolejni artyści.

Już teraz wiemy, że na głównej scenie wystąpi duet Axwell/\Ingrosso! Jest to wspaniała wiadomość dla wszystkich, którzy śledzą ich poczynania, głównie dlatego, że są dosyć małe szanse, że ujrzymy ich na tegorocznej edycji Ultra Music Festival. Co prawda pozostała jeszcze trzecia faza line-upu, jednak obecność takich gwiazd zwykle ogłasza się z wyprzedzeniem. Myślę, że to nie koniec atrakcji ze strony organizatorów Tomorrowland. Skoro pierwsze aliasy wzbudziły takie zainteresowanie, to co będzie dalej?

https://www.facebook.com/tomorrowland/posts/10153645999724177

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.