Tomorrowland 2016 – Deadmau5 & Eric Prydz poprowadzą własną scenę!

deadmau5-pryda-tomorrowland-news

Non stop śledzę informacje związane z elektroniczną muzyką, przez co ciężko mnie zaskoczyć, ale wpis, który pojawił się na fanpage Tomorrowland sprawił, że aż poczułem ciarki na ciele. Podczas jednego z największych festiwali EDM, wiele wytwórni i znanych artystów staje się kuratorami swoich własnych scen. Mają oni wtedy dowolność w zapraszaniu producentów i DJ-ów, którzy mogą zaprezentować swoje umiejętności.

Standardowo możemy się spodziewać sceny Revealed Recordings czy Smash The House. Organizatorzy postanowili pójść o krok dalej i w tym roku jedną ze scen poprowadzą wspólnie Eric Prydz i Deadmau5! Nosi ona nazwę Mau5trap x Pryda i będzie zaprezentowana pierwszego dnia imprezy, czyli w piątek 22 lipca.

https://www.facebook.com/tomorrowland/posts/10153645565704177

“Mamy zaszczyt ogłosić, że po raz pierwszy, na Tomorrowland wystąpią wspólnie Deadmau5 i Eric Prydz. Połączą sił i poprowadzą własną scenę w piątek, 22 lipca.” – Tomorrowland

Ostatnio zrobiło się głośno o współpracy Prydza i Deadmau5-a. Dodałem dziś informację, że Joel wymienił Erica, jako przyczynę swojej decyzji o występnie na Ultra Music Festival. Dawno temu planowali również współpracę przy nowym utworze. Jak widać ich plany są zakrojone na większą skalę. Wielkie brawa dla organizatorów Tomorrowland za tak fantastyczną wiadomość. Wygląda na to, że Mysza poradził sobie z problemami i w tym roku ponownie pokaże na co go stać!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.