Tomorrowland 2016 – Rekordowe tempo sprzedaży biletów

tomorrowland-ceny-main2

Tomorrowland, to jeden z największych i jednocześnie cieszących się największą popularnością festiwali EDM. Co roku line-up powoduje ciarki na skórze, a oprawa audiowizualna zapiera dech w piersi. Systematyczna budowa marki zaowocowała olbrzymim zaufanie fanów elektronicznych brzmień. Bilety rozchodzą się w ekspresowym tempie, tak więc oprócz zarezerwowanego terminu i funduszy, trzeba jeszcze mieć sporo szczęścia.

Jako, że całe wydarzenie odbywa się w Boom w Belgii, obywatele tego kraju mają dostęp do oddzielnej puli biletów. Mimo wszystko nie oznacza to, że jest to łatwa droga do zdobycia upragnionej wejściówki. W tym roku padł kolejny rekord w tempie sprzedaży.

“Jak tylko rozpoczęliśmy sprzedaż, było więcej osób na liście oczekujących niż dostępnych biletów. Po 40 minutach większość transakcji i zamówień była zakończona.” – Debby Wilmesen (Tomorrowland)

Tegoroczny rekord przebił ostatnich o pełne 20 minut. Tomorrowland przyciągnął znacznie większą uwagę Belgów niż w 2015 roku. Sprzedaż pozostałej puli biletów rozpocznie się w najbliższą sobotę o 17:00. Ktoś potrzebuje więcej dowodów na rosnącą popularność EDM?

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.