Tomorrowland 2016 – Ruszyła pre-rejestracja i ujawniono motyw przewodni imprezy

tomorrowland-2016-pierwsze-informacje-news

Tomorrowland, to bez wątpienia Mekka dla fanów elektronicznej muzyki. Odbywające się co roku “madness” przyciąga setki tysięcy ludzi. Bajkowe projekty sceny oraz aranżacja całego terenu imprezy sprawiają, że uczestnicy przenoszą się na trzy dni do innego świata.

Podobnie jak w ubiegłych latach, tak i teraz, ruszyła pre-rejestracja dla wszystkich chętnych na zakupu biletów. Akurat w przypadku Tomorrowland, takie przygotowania mają sens, bo bilety rozchodzą się w ekspresowym tempie. Trzeba być czujnym i mieć dużo szczęścia, aby zdobyć upragnioną wejściówkę. Link do pre-rejestracji: http://register.tomorrowland.com/

W 2014 roku motywem przewodnim festiwalu było “The Key To Happiness”, w 2015 inspiracją stała się saga “Gra o Tron”, co zaowocowało hasłem “Kingdom of Melodia”. W tym roku motto brzmi “The Elixir Of Life”, a więc na myśl przychodzą różne czarodziejskie eliksiry i świat magii jako całość. Artyści zaangażowani w projekty scen i otoczenia nie raz udowodnili, że kreatywność nie jest im obca. Biorąc pod uwagę rozmach imprezy, a tym samym budżet, możemy być pewni, że będzie na co popatrzeć.

Tomorrowland 2016 odbędzie się w dniach 22-24 lipca.

People of Tomorrow, prepare for a fascinating new tale. Pre-Registration for the Official Tomorrowland 2016 Ticket Sale starts today at 16h00 CET.

Posted by Tomorrowland on 11 stycznia 2016

Friends, Pre-Registration for the Tomorrowland 2016 Ticket Sale is NOW OPEN. http://register.tomorrowland.com/ Prepare for a fascinating new tale…

Posted by Tomorrowland on 11 stycznia 2016

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.