Tomorrowland 2016 – Trzy sceny i kolejne gwiazdy dołączyły do line-upu

tomorrowland-2016-martin-garrix-news

O festiwalu Tomorrowland można mówić naprawdę wiele i to zarówno jako całości przedsięwzięcia, jak i skupiając się na poszczególnych elementach. Wydarzenie o takim zasięgu i takich rozmiarów, to tak naprawdę mnóstwo pomniejszych koncepcji, które łączą się w całość tworząc niesamowity spektakl. Baśniowy klimat i sceneria przypadły do gustu fanom elektronicznych brzmień, którzy co roku udowadniają organizatorom, że warto się postarać.

Tegoroczna edycja Tomorrowland zapowiada się wyjątkowo ciekawie. Na Facebooku pojawiają się kolejne gwiazdy i sceny, które zostaną zaprezentowane na terenie imprezy. Wśród nich znajduje się scena prowadzona przez Deadmau5-a i Erica Prydza. To jednak nie koniec niespodzianek i wartych uwagi atrakcji. Już teraz wiemy, że pojawią się również trzy kolejne sceny, a konkretnie Axtone, Footworxx i Bonzai. Do line-upu dołączyli również Martin Garrix, Oliver Heldens, Ferry Corsten, Vitalic, Tiesto, Paul Kalkbrenner i Yves V. Skład poszczególnych scen znajdziecie poniżej. Kolejne gwiazdy zostaną podane już niedługo!

1. Axtone

tomorrowland-2016-axtone-stage

2. Footworxx

tomorrowland-2016-footworxx-stage

3. Bonzai

tomorrowland-2016-bonzai-stage

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.