Tomorrowland 2017 – Znamy pierwsze szczegóły livestreamu. Fani Trance będą zadowoleni!

tomorrowland-2015-melodia-trailer

Już za dwa tygodnie startuje jeden z czołowych festiwali muzyki elektronicznej – Tomorrowland. Po raz trzynasty w belgijskim Boom, dziesiątki tysięcy ludzi da się ponieść muzyce prezentowanej przez kilkuset DJ-ów, producentów i wykonawców, którzy zaprezentują swoje umiejętności na kilkunastu scenach. Tym razem jednak, event potrwa aż dwa weekendy – od 21 do 23 i od 28 do 30 lipca.

Organizatorzy przygotowali atrakcje także dla tych, którzy w Belgii pojawić się nie mogą. Oprócz imprez spod znaku “Unite With Tomorrowland”, które odbędą się w kilkunastu miastach na całym świecie, jak co roku przewidziany jest livestream, dzięki któremu będziemy mogli doznać choć namiastki tej magicznej atmosfery.

Wszystkie szczegóły zostaną zapewne podane na kilkadziesiąt godzin przed rozpoczęciem imprezy. Jednakże już wczoraj w internecie pojawiła się bardzo pozytywna informacja. Dla fanów muzyki Trance – przewidziany jest livestream ze sceny A State Of Trance!

Transmisja rozpocznie się pierwszego dnia drugiego weekendu eventu, czyli w piątek, 28 lipca, już o godzinie 13:00. Mówię tu o wersji audio, bo stream video rozpocznie się o godzinie 16:00. Wszystko będzie dostępne – jak to dotąd bywało – na stronie asot.tv.

Jest to z pewnością łakomy kąsek dla fanów muzyki Trance i nie tylko. Dla entuzjastów brzmień chociażby z Mainstage, będzie to z pewnością dobry przedsmak tego, co będzie się dziać już bliżej wieczora, kiedy zostaną uruchomione streamy z innych scen.

A oto timetable sceny A State Of Trance. Jak widać, jest na co czekać:

asot-tml

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor