Tomorrowland 2017 – Nowa scena na wzór Megastructure z UMF?

tomorrowland-2017-nowa-scena-main-850
Teroczna edycja belgijskiego madness znana pod nazwą Tomorrowland, zapowiada się coraz ciekawiej. Nie dość, że wydarzenie będzie trwało dwa weekendy, a line-up przyprawia o zawrót głowy, to na dodatek wyciekło zdjęcie – prawdopodobnie – nowej sceny. Jak widać, organizatorzy dają z siebie wszystko, aby zapewnić fanom EDM, jak najlepsze wrażenia.

Nowa scena powstaje w miejscu Opera Stage, która po raz pierwszy pojawiła się na TML w 2014 roku. Była to jedna z największych scen festiwalu, która znajdowała się na świeżym powietrzu. Na ten moment nie wiadomo, czy budowla ta została przeniesiona, czy po prostu zlikwidowana. W jej miejscu powstaje konstrukcja, która przywodzi na myśli słynne Megastructure znane z Ultra Music Festival. Istnieje duża szansa, że nowy projekt powstaje na rzecz “Trance Energy Stage”, która będzie gościć m.in. Paul van Dyka i Markusa Schulza.

tomorrowland-2017-nowa-scena-min

Myślę, że wszystkie te domysły zostaną potwierdzone lub rozwiane przez organizatorów, którzy bacznie śledzą wszystkie informacje o Tomorrowland. Jedno jest pewne, nowa scena spowoduje opad szczęki, bo co jak co, ale TML ma niezwykle utalentowany zespół.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.