Tomorrowland 2017 Official Aftermovie – Już jest!

tml-2017-aftermovie-news

Każde wielkie wydarzenie muzyczne musi zostać podsumowane poprzez aftermovie. Oprócz tego, że jest to wspaniała forma reklamy, film daje możliwość powrotu do atmosfery i emocji związanych z wydarzeniem. Mówię tu zarówno o uczestnikach będących na miejscu, jak i tych przed monitorami, którzy śledzili livestream. Tego typu podsumowania, nie mogło zabraknąć w przypadku Tomorrowland.

Trzy dni temu pojawiła się krótka zapowiedź, a już dziś możemy obejrzeć aftermovie z jednego z największych na świecie festiwali EDM – Tomorrowland. Organizatorzy postawili na stosunkowo długi materiał, który trwa ponad 26 minut. Idąc z duchem czasu, całość możemy obejrzeć w jakości 4k, co przy serwowanych widokach jest jak najbardziej pożądane. Jednak obraz to jedno, a ścieżka dźwiękowa to drugie. Tutaj również nie możemy narzekać, bo usłyszmy aż 19 utworów. Co prawda, przy czterech z nich widnieje alias Dimitri Vegas & Like Mike, ale do tego zwykliśmy przywyknąć, bo jako rezydenci mogą liczyć na specjalne względy.

Tyle gadania, bo szkoda zdradzać szczegóły tej magicznej produkcji. Weźcie coś do picia i przygotujcie się na wyjątkowy seans!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.