Tomorrowland 2017 – Poznaliśmy pełen line-up głównej sceny!

12 maja 2017

tomorrowland-2017-line-up-mainstage

Tomorrowland to wyjątkowa impreza, która co roku przyciąga setki tysięcy ludzi z całego świata. Podobać się może bajkowa oprawa, która wraz z muzyką tworzy jedyne w swoim rodzaju doświadczenie. Najciekawsza scena to oczywiście Mainstage, na niej grają najlepsi z najlepszych. Kogo zatem na niej zobaczymy?

W tym roku festiwal, którego rezydentami są Dimitri Vegas & Like Mike, będzie trwał aż dwa weekendy. To właśnie wtedy będziemy przeżywać prawdziwe muzyczne święto. Alesso, Eric Prydz, Axwell & Ingrosso i Marin Garrix, są jednymi z gwiazd, które uświetnią pierwszy weekend na głównej scenie. Podczas drugiego weekendu będziemy gościć na Mainstage, m.in. Afrojack, Nicky Romero, Paul Kalbrenner i DJ Snake’a. Nie zabrakło także niespodzianek w postaci Alana Walkera, Mattn czy Martena Jensena.

Każdy wielbiciel muzyki elektronicznej znajdzie coś dla siebie. Na scenie tej pojawi się szerokie spektrum gwiazd, a tym samym gatunków muzycznych. Od Bigroomu, poprzez Progressive House, a skończywszy na Techno. Wszyscy powinni być usatysfakcjonowani!

Poniżej możecie zobaczyć pełny line-up:
18425560_1795104884062457_2570710227129144354_n

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.