Tomorrowland 2017 – Timetable livestreamu drugiego weekendu jest już dostępne!

tomorrowland-historia-news

Już jutro startuje drugi weekend tegorocznej edycji festiwalu Tomorrowland! Ta pierwsza, zakończona w niedzielną noc, okazała się prawdziwym sukcesem. Podobne uczucia mieli także widzowie livestreamów, które przygotowali organizatorzy. Wysoka jakość audio i video na czterech streamach była bardzo skutecznym wabikiem, która na pewno zachęci widzów do śledzenia kolejnej transmisji. Już jutro, tuż przed 17:00, startuje livestream z Tomorrowlandu w tej samej formie, co w weekend ubiegły (4 sceny).

W naszym kraju widzów będzie z pewnością więcej, wszak z Kołobrzegu do domów powrócili już fani EDM bawiący się podczas Sunrise Festival. Oprócz rezydentów festiwalu – duetu Dimitri Vegas & Like Mike, pojawi się 71 aliasów. Będzie możliwość obejrzenia transmisji ze scen prowadzonych m.in. przed Netsky’ego, Armina van Buurena, Axwella czy Olivera Heldensa. Fani głębszych brzmień także nie będą pozostawieni sami sobie – na nich czekają transmisje ze scen Elrow, Diynamic oraz Ants, zaś na kanale Mainstage w sobotnie popołudnie na Hexagonians czeka nie lada gratka – wyemitowany na żywo zostanie cały występ Don Diablo.

Wszystkie szczegóły znajdziecie poniżej. Jeśli jednak jesteście niecierpliwi i chcecie poczuć atmosferę Madness już teraz, to na YouTubie jest dostępnych niemal 100 godzin nagrań video z pierwszego weekendu – cały zbiór jest już na naszej stronie.

20293005_1087412871390905_9211416295125434050_n

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor