Tomorrowland 2017 – Znamy timetable livestreamu z pierwszego weekendu!

tomorrowland-2-main

Już jutro startuje najważniejsza w świecie muzyki elektronicznej impreza tego lata – Tomorrowland! Po raz trzynasty w belgijskim Boom zagoszczą dziesiątki tysięcy spragnionych elektronicznej muzyki, młodych (i nie tylko) ludzi z różnych zakątków świata. Każdego roku bilety rozchodzą się jak świeże bułeczki i dla wielu chętnych ich po prostu brakuje. Między innymi z myślą o tych osobach, organizatorzy postanowili rozszerzyć event do dwóch weekendów.

Są jednak osoby, które mimo to nie zmierzają na Madness. I właśnie takie osoby na pewno są zadowolone z faktu, że festiwal będzie transmitowany w internecie. Jednak w tym roku, jeśli wszystko dopisze, livestream z belgijskiego eventu zrobi jeszcze większe wrażenie, niż ten, który co roku, pod koniec marca, ma miejsce podczas Ultra Music Festival.

I mówię to bez grama przesady, bo przewidziane są streamy na żywo z aż czterech scen! Transmisje z nich będą realizowane w większości z całych setów. Wliczone są w to także występy headlinerów, takich jak Axwell & Ingrosso, Tiesto czy Armin van Buuren. Będzie można także obejrzeć, rzecz jasna, występ rezydentów festiwalu, czyli duetu Dimitri Vegas & Like Mike.

W sumie przewidzianych na pierwszy weekend do ogólnoświatowej transmisji jest 80 występów. Timetable dla drugiego weekendu jeszcze nie jest znane, prawdopodobnie zostanie ujawnione za tydzień.

We wszystkie trzy dni transmisja rozpocznie się o godzinie 17:00, co jest niewątpliwym atutem, chociażby w porównaniu do ubiegłorocznej edycji, kiedy to stream startował o godzinie 19:00. Wszystkie szczegóły dostępne są poniżej. Mam przy okazji nadzieję, że taka mnogość atrakcji nie zostanie zakłócona niską jakością audio, co już się, niestety, zdarzało przy transmisjach z tego festiwalu…

tomorrowland-live-stream-schedule-2017

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor