Tomorrowland wrzucił zapowiedź aftermovie. Zapowiada się magicznie!

tomorrowland2015mainstage

Dla szczęśliwców na miejscu były to dwa magiczne weekendy pełne muzycznych doznań. Tegoroczna edycja Tomorrowland potwierdziła, że jest to jeden z największych i najlepiej zorganizowanych eventów na świecie. Fantastyczna oprawa, przebogaty line-up, mnogość scen i tłumy fanów elektronicznej muzyki. W zasadzie, ciężko wyobrazić sobie jeszcze większy festiwal, bo poprzeczka jest zawieszona bardzo wysoko.

Ponad 1000 artystów, 185 000 uczestników z 75 krajów oraz ponad 200 milionów osób, które uczestniczyły w Tomorrowland za pośrednictwem internetu. Patrząc na liczby, które przyprawiają o zawrót głowy, można zrozumieć skalę tego przedsięwzięcia. Nic więc dziwnego, że fani co roku z wypiekami na twarzy, czekają na podsumowanie w postaci aftermovie. Wiedzą o tym organizatorzy, którzy wrzucili na fanpage króciutką zapowiedź.

Może i nie jest to przytłaczająca ilość informacji, ale przesłanie “It’s coming” mówi samo za siebie. Pozostaje czekać na pełny film!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.