Tomorrowland 2018 – Bilety na festiwal wyprzedane w zawrotnym tempie!

tomorrowland-2016-bruksela-news

Nie jest to wielką niespodzianką, ale jednak mimo wszystko za każdym razem jestem pod wrażeniem. Tak jak w latach poprzednich, tak i w tym roku, bilety na jeden z największych festiwali EDM o nazwie Tomorrowland, rozeszły się w wyjątkowo szybkim tempie. Organizatorzy udostępnili orientacyjne liczby, które dobitnie ukazują ogólnoświatowe zainteresowanie tym wyjątkowym wydarzeniem.

W 2016 roku bilety sprzedały się w 46 minut, w 2017 roku w 64 minuty, natomiast tegoroczna edycja trwająca dwa weekendy, została wyprzedana w 60 minut. Wszystkie 285 000 wejściówek, w tym pula dla obywateli Belgii i osób z pre-rejestracji, rozeszło się w niespełna godzinę. Na ten moment pozostała jedynie ograniczona ilość biletów z pakietu “Global Journey”.

Biorąc pod uwagę markę festiwalu, ogłoszenie line-upu oraz niezwykłą atmosferę panującą na miejscu, trudno się dziwić, że Tomorrowland cieszy się aż takim zainteresowaniem. Jeśli macie swój upragniony bilet, to gratuluję, a jeśli nie, to widzimy się na streamie!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.