Tomorrowland 2018 – Znamy motyw przewodni i datę rozpoczęcia sprzedaży biletów!

23 Paź 2017

tomorrowland-2017-kolejni-polacy

Tegoroczna edycja festiwalu Tomorrowland okazała się spektakularnym sukcesem. Dwa weekendy wypełnione niezapomnianymi emocjami z pewnością zapiszą się w pamięci osób, które miały przyjemność bawić się pod koniec lipca w belgijskim Boom. W tym roku organizatorzy wyjątkowo zadbali o fanów, którzy nie zakupili biletu, a to za sprawą livestreamu. Wspaniała jakość obrazu oraz dźwięku, a na dodatek wybór scen. Czego chcieć więcej?

Od eventu minęły 3 miesiące, jednak już teraz dostajemy garść informacji, dotyczących nadchodzącej edycji. Podobnie jak w tym roku – kolejna edycja będzie trwała dwa weekendy. Mowa tutaj o dwóch ostatnich weekendach lipca (20-22 i 27-29 lipca).

Oprócz tego, za pośrednictwem wpisu opublikowanego na Instagramie Tomorrowland, poznaliśmy hasło przewodnie, które będzie przyświecać festiwalowi w 2018 roku. Brzmi ono “The Story Of Planaxis”. Dodatkowo, co jest chyba najistotniejsze dla wszystkich zainteresowanych zakupem biletu, mianowicie poznaliśmy datę rozpoczęcia pre-rejestracji.

Wyścig po wejściówki rozpocznie się już 9 stycznia 2018 roku. Wtedy też otrzymamy szczegółowe informacje dotyczące chociażby cen biletów. Sprzedaż zestawów “Global Journey” rozpocznie się 20 stycznia, natomiast przedsprzedaż samych biletów oraz miejsc na polu DreamVille – tydzień później.

Nieco więcej szczegółów znajdziecie pod tym linkiem.

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor