Tomorrowland 2018 – Pierwsza faza line-upu. Hardwell powraca na mainstage!

Tomorrowland-2016-przepisy-news

Po ostatnich doniesieniach o zakończeniu batalii pomiędzy Hardwellem i Dimitri Vegas & Like Mike, rozgorzała dyskusja na temat powrotu Holendra na Tomorrowland. Fani domyślali się ogłoszenia go w line-upie, ale domysły to jedno, a fakty to drugie. Tak się jednak składa, że Robbert faktycznie wystąpi podczas “belgijskiego madness” i to na głównej scenie!

Organizatorzy Tomorrowland zaprezentowali pierwszą porcję gwiazd, które wystąpią w tym roku w Boom. Oprócz wspomnianego wcześniej Hardwella, który wystąpi w piątek, zarówno podczas pierwszego jak i drugiego weekendu, wystąpią między innymi: Armin van Buuren, Axwell /\ Ingrosso, Netsky, Solomun, Rezz i wielu innych. Mnie osobiście cieszy obecność sceny Axtone oraz solowego seta Axwella, który w zeszłym roku zrobił na mnie ogromne wrażenie. To jednak dopiero początek niespodzianek!

Pełną listę aktualnie znanych artystów wraz z podziałem na poszczególne dni i weekendy, znajdziecie tutaj: tomorrowland.com

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.