Tomorrowland 2018 – Pierwsza zapowiedź tegorocznej edycji festiwalu!

tml-2017-aftermovie-news

Jest jeden taki festiwal EDM, którego nazwa obiła się o uszy nawet osobom, które nie pasjonują się muzyką elektroniczną. Mowa tutaj oczywiście o słynnym Tomorrowland, które co roku odbywa się w miejscowości Boom w Belgii. Te niezwykłe wydarzenie, które gromadzi w jednym miejscu setki tysięcy ludzi z całego świata, nieustannie zaskakuje poziomem oprawy wizualnej. Każda edycja festiwalu ma swój motyw przewodni, z czego w zeszłym roku było to “Amicorium Spectaculum”, a w tym “The Story of Planaxis”.

Na oficjalnym kanale Tomorrowland na YouTube, pojawiła się pierwsza zapowiedź nowej odsłony belgijskiego “madness”. Jak widać, organizatorzy stopniowo budują napięcie, bo teaser ten to tak naprawdę animacja ukazująca logo. Kolorystyka przywodzi na myśl nieco oceaniczny klimat, co z kolei budzi wizję sceny w kształcie muszli lub innych owoców morza. Są to jednak tylko i wyłącznie moje przypuszczenia, ale jednego możemy być pewni – ponownie zaliczymy opad szczęki widząc projekt mainstage.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.