Tomorrowland 2018 – Znamy wszystkie sceny tegorocznej edycji festiwalu!

tomorrowland-2015-wszystkie-sety

Największe festiwale EDM szczycą się line-upem głównej sceny, na której swoją twórczość prezentują gwiazdy muzyki elektronicznej. To jest jednak tylko skromna część repertuaru, jaki oferuje słynny Tomorrowland, odbywający się w Belgii. Organizatorzy postanowili udostępnić listę scen, nad którymi czuwają wytwórnie muzyczne, artyści lub organizacje. Jako, że czekają nas dwa weekendy zabawy, to zestawienie brzmień jest naprawdę bogate.

Warto zwrócić uwagę na scenę Axtone Records, za którą odpowiada nie kto inny, jak Axwell. Znalazło się również miejsce dla STMPD RCRDS, czyli labelu Martina Garrixa. Nie zabrakło też m.in. scen Heldeep, Q-Dance, Monstercat, Musical Freedom, Drumcode, Pryda Arena i wielu, wielu innych, których pełną listę znajdziecie poniżej.

Tomorrowland, nawet biorąc pod uwagę tylko mainstage, przyprawia o zawrót głowy, a co dopiero dodając do tego dodatkowe sceny. Prawdziwe muzyczne święto i to w najlepszym wydaniu!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.