Tomorrowland 2019 – Bilety wyprzedane w zawrotnym tempie!

Bilety na Tomorrowland 2019 zostały oficjalnie wyprzedane! Jak co roku, wejściówki rozeszły się w zawrotnym tempie, bo zainteresowanych kupnem jest znacznie więcej niż dostępnych miejsc. Frustracja fanów TML, którym zabrakło szczęścia, została wylana w komentarzach chociażby na Instagramie. Nie wszyscy mogli się zalogować, a strona momentami się wieszała – zarzutów jest sporo. Jak donosi Debby Willmsen, rzecznik Tomorrowland, w tym roku w procesie pre-rejestracji wzięło udział o 30% więcej osób, co znacząco spowolniło proces przedsprzedaży.

Pierwsza pula zawierająca 200 000 wejściówek (zarezerwowanych na rynek belgijski), rozeszła się w około półtorej godziny! Kolejne 100 000 wejściówek dostępnych dla całego świata, zostało wykupione w 50 minut. Pozostałe 70 000 wejściówek zniknęło w lekko ponad 40 minut*.

Co mają uczynić fani, którzy nie mieli szczęścia w oficjalnej sprzedaży? Pozostaje spróbować za rok LUB… kupić bilet za pośrednictwem serwisów, jak Viagogo. Aktualnie cena za bilet na 3 dni pierwszego weekendu (Weekend Regular Pass), to około 2000 zł. Tutaj również trzeba się śpieszyć, bo zainteresowanie jest równie wysokie. Dla pozostałych – w tym dla mnie – pozostaje transmisja w sieci, która stoi na naprawdę wysokim poziomie.

* – orientacyjne dane na podstawie Tweetów organizatorów

Źródło: brusselstimes.com

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.