Tomorrowland 2019 – Poznaliśmy pierwsze gwiazdy!

Ledwo końcówka stycznia, a już teraz rozpoczyna się fala emocji związana z jednym z największych festiwali EDM na świecie – Tomorrowland. Ciężko znaleźć bardziej rozpoznawalną markę niż TML, bo odbywający się w Belgii festiwal, jest znany nie tylko fanom muzyki elektronicznej, ale również dociera do osób niezwiązanych z tematem. Zdjęcia i filmy podsumowujące kolejne edycje imprezy tylko utwierdzają w przekonaniu, że organizatorzy wiedzą co robią, a i wyobraźni im nie brakuje. Nic jednak po scenie, gdy nie ma na niej artysty i tak docieramy do ogłoszenia pierwszej fazy headlinerów Tomorrowland 2019.

Motywem tegorocznej odsłony Tomorrowland jest “Book of Wisdom” i to właśnie ta księga otwiera się w animacji prezentującej pierwsze gwiazdy z line-upu. Przechodząc do konkretów, zapewne nikogo nie zdziwi obecność legendy muzyki Trance, jaką niewątpliwie jest Armin van Buuren. Przeskakując w komercyjną odsłonę EDM, na scenie ujrzymy jakże popularny duet The Chainsmokers, przy czym warto wspomnieć, że ich twórczość to jedno, a sety to drugie i z pewnością warto śledzić ich występ. Szczególnie zadowoleni mogą być fani undergroundowych brzmień, bo pierwsza faza line-upu zawiera takie osobistości, jak m.in. Adam Beyer, Boris Brejcha, Carl Cox, czy Fisher (autor słynnego “Losing It”).

Pamiętajmy, że to dopiero początek emocji, jakie przygotowali dla nas organizatorzy Tomorrowland!

Pierwsza faza headlinerów Tomorrowland 2019:

Above & Beyond
Adam Beyer
Armin van Buuren
A$AP Rocky
Boris Brejcha
Carl Cox
The Chainsmokers
Charlotte de Witte
Fisher
Helena Hauff
Infected Mushroom
John O’Callaghan & Bryan Kearney
Joris Voorn
NGHTMRE & Slander
Paul van Dyk

Tomorrowland 2019 | Artist announcements 1

Ready to write a new and breathtaking story, behold the first headliners for Tomorrowland 2019

Gepostet von Tomorrowland am Montag, 28. Januar 2019

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.