Tomorrowland 2019 – Salvatore Ganacci przygotuje coś specjalnego?

Miło jest codziennie cieszyć się świeżą porcją artystów, którzy zawitają na Tomorrowland 2019. Niezależnie czy ktoś będzie na miejscu, czy będzie śledził relację w sieci, gdzie do wyboru jest jedna z czterech transmisji, możemy liczyć na muzyczną ucztę, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Była ogłoszona pierwsza faza line-upu, była ogłoszona druga, więc i przyszła pora na trzecią – nie mniej bogatą.

Polscy Hexagonians ucieszą się z obecności Don Diablo, który podczas pierwszego weekendu wystąpi  na głównej scenie, a podczas drugiego na scenie Hexagon. Na Tomorrowland 2019 pojawi się również Oliver Heldens, z którym miałem okazję porozmawiać podczas Sunrise Festival. Jeśli chodzi o muzykę Trance, na TML zawitają Comic Gate, Ben Nicky oraz Ferry Corsten. Nie zabraknie również kontrowersyjnej postaci, jaką niewątpliwie jest Salvatore Ganacci, który z tej okazji, zapewne przygotuje specjalny układ taneczny i nowe sposoby interakcji z publiką. W zasadzie wystarczy przypomnieć jego dokonania z zeszłego roku…

https://www.facebook.com/EssentialMusicTV/videos/1708621142579778/


Trzecia faza line-upu Tomorrowland 2019:

Afrojack
Ben Nicky
Cosmic Gate
Da Tweekaz
Dax J
DJ Diesel
DJ Snake
Don Diablo
Ferry Corsten
Oliver Heldens
Pan-Pot
Roger Sanchez
Salvatore Ganacci
Timmy Trumpet
Yves V

Tomorrowland 2019 | Artist announcement 3

Prepare to witness breathtaking performances by these wonderful artists.

Gepostet von Tomorrowland am Mittwoch, 30. Januar 2019

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.