Tomorrowland 2019 – Salvatore Ganacci przygotuje coś specjalnego?

31 Sty 2019

Miło jest codziennie cieszyć się świeżą porcją artystów, którzy zawitają na Tomorrowland 2019. Niezależnie czy ktoś będzie na miejscu, czy będzie śledził relację w sieci, gdzie do wyboru jest jedna z czterech transmisji, możemy liczyć na muzyczną ucztę, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Była ogłoszona pierwsza faza line-upu, była ogłoszona druga, więc i przyszła pora na trzecią – nie mniej bogatą.

Polscy Hexagonians ucieszą się z obecności Don Diablo, który podczas pierwszego weekendu wystąpi  na głównej scenie, a podczas drugiego na scenie Hexagon. Na Tomorrowland 2019 pojawi się również Oliver Heldens, z którym miałem okazję porozmawiać podczas Sunrise Festival. Jeśli chodzi o muzykę Trance, na TML zawitają Comic Gate, Ben Nicky oraz Ferry Corsten. Nie zabraknie również kontrowersyjnej postaci, jaką niewątpliwie jest Salvatore Ganacci, który z tej okazji, zapewne przygotuje specjalny układ taneczny i nowe sposoby interakcji z publiką. W zasadzie wystarczy przypomnieć jego dokonania z zeszłego roku…

https://www.facebook.com/EssentialMusicTV/videos/1708621142579778/


Trzecia faza line-upu Tomorrowland 2019:

Afrojack
Ben Nicky
Cosmic Gate
Da Tweekaz
Dax J
DJ Diesel
DJ Snake
Don Diablo
Ferry Corsten
Oliver Heldens
Pan-Pot
Roger Sanchez
Salvatore Ganacci
Timmy Trumpet
Yves V

Tomorrowland 2019 | Artist announcement 3

Prepare to witness breathtaking performances by these wonderful artists.

Gepostet von Tomorrowland am Mittwoch, 30. Januar 2019

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.