Da Tweekaz i Q-Dance na głównej scenie Tomorrowland 2020. Hardstyle w natarciu!

Da Tweekaz ponownie wystąpi jako reprezentant świata cięższych brzmień podczas Tomorrowland 2020. Oprócz norweskiego duetu, jeszcze jeden hardowy gospodarz przejmie stery na głównej scenie festiwalu. Niderlandzki potentat – organizacja Q-Dance, w tym roku obchodzi swoje 20-lecie i z tej okazji gościnnie otrzyma zaszczyt zaprezentowania światu utworów, które zdefiniowały świat Hardstyle na kolejne dekady.

Hardstyle jest coraz popularniejszy

Da Tweekaz | Tomorrowland

Tak, to fakt, a nie opinia. Artyści ze sceny HDM coraz częściej występują na największych festiwalach, gdzie dominują zupełnie inne, łagodniejsze style muzyczne. Potwierdzeniem jest między innymi tegoroczny line-up głównej sceny Tomorrowland, gdzie znalazło się w nim miejsce dla aż dwóch przedstawicieli tego nurtu.

Pierwszym z nich jest norweski duet Da Tweekaz. Skandynawowie już podczas poprzedniej edycji byli reprezentantami świata muzyki Hardstyle. Drugim jest firma Q-Dance, która z okazji swoich 20. urodzin z pewnością przygotuje coś specjalnego. Na ten moment, nie wiadomo jaką formułę przyjmie występ, lecz możemy być pewni, że usłyszmy najważniejsze utwory muzyki Hard. Oba przykłady wskazują, iż cięższa muzyka nie odstraszyła uczestników festiwalu, a wręcz przeciwnie – doskonale bawili się przy szybszych i twardszych rytmach.

Warto wspomnieć, iż pierwszym artystą, który pojawił się na głównej scenie Tommorowland był Coone w 2018 roku.

Mainstage to nie jedyne miejsce dla muzyki Hard

Mainstage to nie jedyne miejsce, w którym będzie można usłyszeć Hardstyle. Cięższa muzyka zagości również na innych scenach festiwalu. Pierwszym gospodarzem sceny Q-Dance, będzie wspomniany wcześniej duet Da Tweekaz, który zaprezentuje swoją nową koncepcję o nazwie TweekaMania. Oprócz nich, wystąpią również inni, popularni artyści, tacy jak Noisecontrollers, Ran-D, D-Block & S-Te-fan oraz Sub Zero Project. Tomorrowland odbędzie się w dniach 17-19 oraz od 24-26 lipca w Belgii.

Jeśli chcecie wybrać się na wydarzenia z muzyką Hard wraz z innymi miłośnikami tych brzmień, to mam dobrą wiadomość! Polska firma HardTripy organizuje wyjazdy na m.in. Defqon.1, QAPITAL czy też Decibel. Więcej informacji znajdziecie tutaj: http://bit.ly/HardTripy

Zobacz również:

Coone at Tomorrowland 2018 (Mainstage)

O autorze

Avatar autora
Adrian Cichy editor

Hardstyle - to moje życie. Od ponad 12 lat jestem miłośnikiem, fanatykiem cięższych brzmień. Obecnie nie wyobrażam sobie życia bez tej muzyki.