Tomorrowland 2020 – Dziś startuje sprzedaż biletów z puli “Pre-sale”!

W życiu pewne są trzy rzeczy: śmierć, podatki i wyprzedane bilety na Tomorrowland 2020. Już dziś startuje sprzedaż ograniczonej puli “WorldWide Pre-sale”, która zawiera bilet na festiwal oraz nocleg w DreamVille. Chętnych z pewnością nie brakuje, a lista oczekujących pęka w szwach.

Tutaj liczy się szczęście

Dziś o 17:00 wystartuje sprzedaż specjalnej puli biletów “WorldWide Pre-sale”. Aby mieć szansę na zakup tego pakietu należało do wczoraj, do godziny 20:00 zarejestrować się na oficjalnej stronie Tomorrowland. Taki podział dystrybucji pomaga ogarnąć sprzedaż od strony technicznej, bo – jak już wspomniałem – zainteresowanie jest ogromne. “Full Madness Pass” kosztuje w tej puli 249 euro.

Tomorrowland 2020 “WorldWide Pre-sale”

Jeśli tym razem nie uda Wam się zakupić wejściówki, to jeszcze nic straconego. 1 lutego o godzinie 17:00 rusza sprzedaż kolejnej puli – “WorldWide Ticket Sale”, która również dotyczy biletów, jak i noclegu w DreamVille.

Tomorrowland 2020 “WorldWide Ticket Sale”

Tomorrowland 2020 z line-upem marzeń

Wczoraj poznaliśmy pełen line-up Tomorrowland 2020, który zapiera dech w piersi. Organizatorzy postanowili ogłosić dosłownie wszystkich artystów, którzy wystąpią w tym roku w Boom. Grafika z ogłoszeniem robi ogromne wrażenie, jednak zdecydowanie wygodniej jest sprawdzić poszczególne dni na stronie Tomorrowland. Tym co warto wyróżnić, to obecność show “Holosphere” Erica Prydza i to podczas obu weekendów. Nie zabraknie też Martina Garrixa, Tiesto, Davida Guetty, Borisa Brejchy, Carla Coxa i wielu, ale to wielu innych znanych artystów.

Tomorrowland 2020 odbędzie się w dniach 17-19 lipca oraz 24-26 lipca w miejscowości Boom w Belgii. Festiwal co roku gromadzi setki tysięcy fanów muzyki elektronicznej z całego świata. Wydarzenie oferuje przebogaty line-up, który zahacza o praktycznie wszystkie odmiany elektroniki.

Zobacz również:

Tomorrowland Belgium 2019 | Official Aftermovie

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.