Tomorrowland 2020 – Przegląd line-upu oczami fana muzyki Trance!

Tomorrowland, to jeden z nielicznych festiwali, który oferuje po prostu wszystko, czego może zapragnąć fan muzyki elektronicznej. Nic więc dziwnego, że co roku wydarzenie przyciąga setki tysiące uczestników z całego świata. Fenomen imprezy polega na rozmachu, wyjątkowej oprawie wizualnej i niesamowitym line-upie. Dwa weekendy zabawy oferują mnóstwo muzycznych doznań, w tym tych związanych z muzyką Trance. Postanowiłem spojrzeć i omówić ogłoszony line-up oczami fana Trance’u.

Pierwszy weekend – Trance na różnych scenach

Kolejność artystów jaką przedstawili organizatorzy Tomorrowland 2020 jest oczywiście alfabetyczna. W piątek (17.07) na Mainstage zobaczymy Armina van Buurena i duet Vini Vici. Eric Prydz ze swoim show Holosphere będzie gościem Freedom Stage. W sobotę do świata Trance na Mainstage zabierze nas Andrew Rayel, a w niedzielę egipscy mistrzowie Aly & Fila.

Sobota to także dzień sceny Future Sound of Egypt. Za konsolą zobaczymy założycieli i prowadzących audycję – duet Aly & Fila oraz ich set b2b z Paulem Thomasem. Na scenie pojawią się również Ferry Corsten, Grum, John O`Callaghan i The Noble Six. Co ciekawe, sobotnia scena FSOE, to aż pięć setów back-to-back, a konkretnie Johan Gielen b2b M.I.K.E. Push, Paul Denton b2b Liam Wilson, Philippe El Sisi b2b Omar Sherif oraz The Trillseekers b2b Factor B.

Tomorrowland 2020 – Line-up FSOE (Weekend 1)

W niedzielę 19 lipca zobaczymy A State of Trance 950. To kolejny przystanek jubileuszowej trasy jednej z najbardziej znanych audycji z muzyką Trance. Na scenie pojawi się 11 artystów, w tym sprawca całego zamieszania. Armin van Buuren, jako gospodarz sceny ASOT, to obowiązkowy punkt line-upu. Każdy jego występ przyciąga tłumy fanów i tym razem nie będzie inaczej!

Blastoyz, izraelski DJ i producent, specjalizujący się w muzyce PsyTrance. Jego sety są pełne energii, artysta inspiruje się często klimatami bliskiego wschodu. To będzie naprawdę potężny set! Swoje sety zaprezentują także: Gareth Emery, Giuseppe Ottaviani ze swoim show live 3.0, Ilan Bluestone, Markus Schulz, MarLo wystąpi ze swoim klimatycznym Tech Energy, duet NWYR (aka W&W) pokaże różne oblicza muzyki Trance. Po secie Ruben de Ronde b2b Rodg pres. TogethRR można się spodziewać wielu progresywnych brzmień. Spencer Brown z pewnością zagra lekko, ale za to z naciskiem na klimat. 

Tomorrowland 2020 – Line-up sceny ASOT 950 (Weekend 1)

ZOBACZ WIĘCEJ

A State Of Trance 950 - Specjalna trasa koncertowa, audycje i płyta!

Drugi weekend – Powtórka, ale pełna nowości

Piątek 24 lipca obfituje w kolejną odsłonę show Eric Prydz pres. Holosphere na Freedom stage, śladem pierwszego weekendu. W sobotę na Mainstage pojawi się Armin van Buuren, a w niedzielę Gareth Emery w odsłonie Daybreak Session. W piątek na L’Orangerie będzie miała miejsce druga odsłona sceny Future Sound of Egypt. Tak jak podczas pierwszego weekendu, zobaczymy Aly & Fila oraz set b2b z Paulem Thomasem. Oprócz tego, do line upu dołączają Bryan Kearney, Ferry Tale vs Dan Stone (Fable Set), Giuseppe Ottaviani, John Askew b2b Simon Patterson, Olivier Giacomotto, Rodg oraz Solarstone

Tomorrowland 2020 – Line-up FSOE (Weekend 2)

W niedzielę A State of Trance 950 powróci na Freedom Stage. Tym razem wystąpią Andrew Rayel, Armin van Buuren, Ben Nicky, duet Cosmic Gate, Dash Berlin, Estiva, Ferry Corsten, Key4050, MarLo oraz Ruben de Ronde.

Tomorrowland 2020 – Line-up sceny ASOT 950 (Weekend 2)

ZOBACZ WIĘCEJ

Ultra Music Festival 2020 - Pełen line-up sceny A State Of Trance!

Tomorrowland 2020 pełen muzyki Trance

Nie jest zaskoczeniem, że w tak bogatym line-upie znalazło się wiele propozycji dla fanów muzyki Trance. Zarówno na głównej, jak i pobocznych scenach, nie zabraknie tych wyjątkowych brzmień. Cieszy obecność takich marek, jak A State of Trance i Future Sound of Egypt, które będą gościły znamienitych artystów. Jeśli wyruszacie na Tomorrowland 2020 głodni trance’owych brzmień, to zdecydowanie będziecie zadowoleni!

Armin van Buuren live at Tomorrowland 2019 (15 Years Tribute)

O autorze

Avatar autora
Maciej Sienkiewicz editor

Pasję do muzyki odkryłem w wieku 12 lat, słuchając setów z Energy 2000. Dzisiaj interesuję się głównie muzyką trance i całą jej otoczką. Od czasu do czasu sam miksuję muzykę.