Tomorrowland 2020 – Doświadczyliśmy zaćmienia! Znamy główny motyw

Wreszcie poznaliśmy głównym motyw Tomorrowland 2020. Po zbudowanym 2-go grudnia napięciu, na oficjalnym kanale festiwalu pojawiła się pierwsza animacja. Tłumaczy ona co się stało na początku miesiąca, przedstawia teleskop z magicznym kamieniem, a także ukazuje wiele mówiącą tabliczkę.

Tomorrowland postawił na astrologię

Drugiego grudnia zapadła ciemność na mediach społecznościowych Tomorrowland. W sieci krążyło wiele teorii, które miały wyjaśnić, dlaczego festiwal zmienił barwy na czarne. Spośród wszystkich możliwości, tą najbardziej prawdopodobną było ogłoszenie głównego motywu Tomorrowland 2020 i tak też się stało.

Okazuje się, że 2 grudnia doświadczyliśmy jedynego w swoim rodzaju zaćmienia. Fenomen ten został chwycony przez teleskop zawierający magiczny kamień przypominający pryzmat. Na wspomnianym teleskopie widniała również tabliczka z napisem “The Reflection of Love”.

To właśnie w ten sposób organizatorzy ogłosili główny motyw przyszłorocznej edycji Tomorrowland. Nie są to – jak wiele osób sugerowało – “piramidy z kosmosu”, a właśnie “odblask miłości”.

Tomorrowland Belgium 2020 | Teaser

Pewnym uzupełnieniem jest grafika, która pojawiła się w sieci. Jest to zegar astronomiczny, który wskazuje na różne ważne daty związane z marką Tomorrowland. Tak wynika z komentarza Lidii, która zamieściła na grupie Essential Music swoją luźną analizę.

Grupa Essential Music

Osobiście jestem bardzo pozytywnie nastawiony do inspiracji astrologią. Co prawda, jest to mniej tajemniczy motyw niż zakładałem, ale nadal czuję ekscytację. Jestem ciekaw, jak organizatorzy Tomorrowland przedstawią ten świat historii zapisanej w gwiazdach. Mam nadzieję, że już niedługo przedstawią kolejne informacje!

Zobacz również:

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.