Tomorrowland Brasil 2016 – Zapowiedź relacji w internecie!

tomorrowland-brasil-2016-stream-news

Co prawda odbyło już się sporo festiwali EDM, w tym Ultra Music Festival, jednak to dopiero początek wrażeń. Sezon na największe imprezy dopiero się rozpoczyna, a lista jest bardzo długa. Jednym z topowych wydarzeń jest oczywiście Tomorrowland, jednak marka ta poszerzyła swoje horyzonty i realizuje edycje również w innych zakątkach świat. Amerykańska odsłona została odwołana, ale brazylijska nadal ma się dobrze.

Organizatorzy Tomorrowland Brasil postanowili udostępnić oficjalną zapowiedź transmisji. Podobnie jak w zeszłym roku, odbędzie się ona za pośrednictwem ich strony tomorrowlandbrasil.com. Z tego co wynika, że w ciągu trzech dni festiwalu będą transmitowane sety Alok, Afrojack, Dimitri Vegas & Like Mike, Romeo Blanco, Solomun, Steve Angello, Sunnery James & Ryan Marciano, W&W i wielu innych. Relacja rozpocznie się o 19:00 czasu lokalnego co oznacza, że u nas wystartuje o północy.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.