Tomorrowland Brasil 2017 oficjalnie odwołane! Dlaczego?

Tomorrowland Brasil 2017
W sieci pojawiła się informacja, że przyszłoroczna edycja Tomorrowland Brasil 2017 nie odbędzie się. Brazylijska odsłona popularnego na całym świecie festiwalu Tomorrowland, została zapoczątkowana w 2015 roku i okazała się olbrzymim sukcesem. Nadchodząca edycja została anulowana ze względu na niemożność zapewnienia odpowiednich warunków do imprezy oraz trudne warunki ekonomiczne w Brazylii. Prawdopodobnie event powróci już w 2018 roku.

Co więcej, amerykańska edycja również stoi pod znakiem zapytania. Być może w 2018 roku pożegnamy się i z tym eventem. Warto również zauważyć, że Imagine Music Festival, 3 dniowa impreza, która ma miejsce w Atlancie,  odbędzie się w ten sam weekend co poprzednie edycje TomorrowWorld czyli  22-24 września. Nie napawa to optymizmem na rychły powrót tej marki.

Pragnę przypomnieć, że w marcu tego roku została ogłoszona upadłość agencji SFX Entertaiment, która odpowiada za organizację TomorrowWorld.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.