Tomorrowland będzie trwał 2 weekendy!

15 Wrz 2016

Tomorrowlad_2016_2_weeks

W 2014 roku odbyła się jubileuszowa, 10 edycja znanego na całym świecie belgijskiego festiwalu EDM – Tomorrowland. Z tej okazji event trwał przez aż dwa weekendy, a co za tym idzie – mogliśmy zobaczyć więcej występów i bardziej nacieszyć się muzyką elektroniczną i piękno scen, których architekci znów stanęli na wysokości zadania.

Jeżeli czekaliście na kolejną akcję tego typu, to mamy dla Was dobre wieści. Tym razem organizatorzy po raz kolejny postanowili podzielić festiwal na 2 weekendy. Nie jest to spowodowane żadnym jubileuszem, tylko rozwiązaniem problemu ogromnego popytu biletów na tą imprezę, które rozchodzą się w oszałamiającym tempie.

“Celem tego [festiwalu przez 2 weekendy] jest zaspokojenie ogromnego popytu na bilety, wykupowane przez ludzi z całego świata oraz lokalne osoby. Tymczasem, dzięki błogosławieństwu miast Boom i Rust możemy się rozwijać i zacząć przygotowywać na dwuweekendową edycję od przyszłego lata.”

Jeżeli więc planujecie zakupić bilety na kolejną edycję Tomorrowland, nie musicie się obawiać, że znikną Wam one sprzed nosa. Trzeba przyznać, że organizatorzy wpadli na naprawdę niezły pomysł bo z pewnością przyniesie to większe zyski, ale i zaspokoi wszystkich, którzy chcą tam pojechać.

Będziemy informować Was na bieżąco i nowych informacjach związanych z przyszłorocznym festiwalem Tomorrowland.

O autorze

Avatar autora
Krzysiek Brodowski editor