Tomorrowland: “Expect the Unexpected”. Belgijski gigant droczy się z fanami?

27 Mar 2018

Poziom zamieszania, jakie wprowadził powrót Swedish House Mafii jest wprost niewyobrażalny. Kolejne doniesienia związane z dwoma ID, które mogliśmy usłyszeć w ich secie na Ultra Music Festival, są kolejnym dowodem na powrót trio. A jeśli już mowa o UMF…

To właśnie tajemnicze hasło “expect the unexpected”, które oznacza “spodziewaj się niespodziewanego”, zelektryzowało społeczność EDM. Pośród wielu plotek i domysłów, to właśnie powrót Swedish House Mafii okazał się główną niespodzianką jubileuszowej edycji Ultra Music Festival. Nic więc dziwnego, że teraz słowa te kojarzą się ze szwedzkim trio, które pobiło serca fanów muzyki elektronicznej.

Być może w formie żartu, a być może dając pewną wskazówkę, Tomorrowland postanowił skorzystać z aktualnej popularności tego zwrotu. W wydarzeniu na Facebooku, które dotyczy Unite with Tomorrowland – Italy, pojawiło się zdjęcie sceny Unite wraz z podpisem “Expect the Unexpected”.

Wydaje się nieco absurdalne, że Swedish House Mafia miałby wystąpić na jednej z edycji “Unite with Tomorrowland”, bo wydaje się to zbyt małe wydarzenie. Zdecydowanie bardziej pasują oni na główną scenę Tomorrowland, ale być może to tylko droczenie się z fanami ze strony organizatorów.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.