Tomorrowland otrzymał Culinary Innovation Award

16 maja 2016

tomorrowland-2-mainSetki tysięcy ludzi co roku tłumnie przybywają do Boom w Belgii, aby móc uczestniczyć w znanym na całym świecie festiwalu muzyki elektronicznej, jakim jest Tomorrowland. Fani przybywają na to wydarzenie nie tylko dla samej muzyki, ale również dal niepowtarzalnego klimatu, który rodzi się w trakcie trwania imprezy. Będąc na festiwalu w towarzystwie ludzi, z którymi można dzielić wspólną pasję do muzyki elektronicznej, to główny cel podróży na Tomorrowland.

Atmosfera atmosferą, ale organizm wszyscy mamy taki sam i musimy coś jeść i pić. Tutaj organizatorzy Tomorrowland również nie zawodzą, bo festiwal otrzymał nagrodę “Culinary Innovator Award” za serwowanie najlepszego jedzenia. Z jednymi z najlepszych potraw na świecie oraz jednym z topowych szefów kuchni, Gault & Millau uhonorowali festiwal za jego doskonałość nie tylko muzyczną, ale również kulinarną.

Kolejna nagroda dla Tomorrowland, to dodatkowy powód, aby kupić bilet!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.