Tomorrowland w wyjątkowej odsłonie “Our Story”. To trzeba zobaczyć!

Podczas Amsterdam Dance Event 2019 miało miejsce jedyne w swoim rodzaju wydarzenie. Z okazji 15-lecia Tomorrowland, został zorganizowany koncert o nazwie “Our Story”. To wyjątkowe show łączy w sobie muzykę elektroniczną i grającą na żywo orkiestrę, która nadaje niesamowitej głębi prezentowanym brzmieniom. Całość tworzy widowisko budzące ciarki na ciele. To po prostu trzeba zobaczyć!

Tomorrowland “Our Story”

“Our Story” odbyło się w dniach 17 i 18 października w Ziggo Dome w Amsterdamie. W koncercie wzięły udział gwiazdy EDM i to nie byle jakie, bo Dimitri Vegas & Like Mike, Afrojack, Armin van Buuren, Tiësto, Steve Aoki, The Bloody Beetroots, GOOSE, Netsky oraz M.I.K.E. Tym co nadało magii wydarzeniu jest niezastąpiona orkiestra Metropole Orkest, która składa się z dyrygenta, 53 muzyków i 20 wokalistów. Niespodziewanym gościem okazał się Timmy Trumpet, który dołączył do wspominanych Dimitri Vegas & Like Mike.

Orkiestra rozpoczęła występ od hymnu Tomorrowland autorstwa Hansa Zimmera. Następnie usłyszeliśmy klasyki z bogatej historii muzyki elektronicznej, w tym m.in. “Opus” Erica Prydza czy “For An Angel” Paul van Dyka. Nie zabrakło również klubowego przeboju 2019 roku, czyli “Losing It” Fishera. Pierwsza część trwała 25 minut, następnie orkiestra pozostała na scenie i wzbogaciła występy wszystkich zaproszonych artystów.

Z koncertu “Our Story” była prowadzona transmisja live, a następnie retransmisja na oficjalnym kanale YouTube Tomorrowland. Teraz możemy obejrzeć całe widowisko w jakości 4k, ponieważ zapis został upubliczniony na wspominanym kanale. Pełną tracklistę znajdziecie na 1001Tracklists: https://1001.tl/pn1p75t

Zobacz również:

Our Story | 15 years of Tomorrowland

O autorze

Avatar autora
Daniel Szulc editor

Pasjonat elektronicznych brzmień, w wolnych chwilach robi muzykę. "Żaden gatunek jeszcze źle nie wpłynął na moją inspirację i kreatywność".