Tomorrowland rusza z akcją #UNITE

tomorrowl
W tym roku organizatorzy Tomorrowland, wyszli z ciekawą inicjatywą dla fanów festiwalu. W sobotę 23 lipca, w takich krajach jak: Japonia, Niemcy, Kolumbia, Meksyk, Indie, Afryka Południowa i Izrael, zostaną zorganizowane imprezy, które pomogą wszystkim, którzy nie zdołali dostać biletu poczuć chociaż namiastkę magii Tomorrowland. W praktyce oznacza to możliwość wspólnego śledzenia relacji z Belgii, oraz artystów którzy wystąpią na żywo na specjalnie przygotowanej scenie #UNITE.

Jasne, że nie jest to to samo co móc poczuć na własnej skórze atmosferę festiwalu, ale rozwinięcie live streamu na taką skalę jest dużym krokiem naprzód. Miejmy nadzieję, że ta idea nie upadnie i z każdym rokiem będzie się rozszerzać. Może już niedługo Polska również doczeka się własnego #UNITE. Cokolwiek by nie mówić jest to świetny pomysł, który pomoże fanom EDM poczuć chociaż odrobinę magii Tomorrowland.

Dla tych, którzy nie pojawią się osobiście w Belgii oraz nie mają w pobliżu sceny #UNITE, pamiętajcie że jak co roku będziemy mogli śledzić przez trzy dni tradycyjny internetowy live stream.

Poniżej znajdziecie krótki zwiastun #UNITE.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.