Tomorrowland w śnieżnych Alpach? Nadchodzi zimowa edycja festiwalu!

9 Mar 2018

Pozostało jeszcze sporo czasu do głównej edycji Tomorrowland, która odbywa się w miejscowości Boom, w Belgii. Poznaliśmy już pierwszą fazę line-upu oraz spis scen, które pojawią się na terenie imprezy i – jak co roku – robią one olbrzymie wrażenie, jednak to nie koniec emocji, jakie serwują nam organizatorzy.

Najnowsze doniesienia nie dotyczą wspomnianego wcześniej wydarzenia, a nowej edycji imprezy, która odbędzie się… w Alpach. Tak, dobrze przeczytaliście, to nie jest błąd! W dniach 13-15 marca 2019 roku, w miejscowości Huez, a konkretnie ośrodku Alpe d’Huez, odbędzie się pierwsza odsłona Tomorrowland Winter. Ta oryginalna i nowatorska koncepcja na kilkudniowy festiwal EDM w śniegu wydaje się szalona, ale też niezwykle kusząca. Wydarzenie zostanie podzielone na kilka scen rozmieszonych w górach i wiosce.

Na ten moment widnieje informacja o możliwości zakupu 7-dniowych lub 4-dniowych biletów, które zawierają w sobie bilet na 3 dni festiwalu, zakwaterowanie w ośrodku oraz karnet narciarski. Według informacji z oficjalnej strony, wstęp na imprezę jest możliwy tylko i wyłącznie przy zakwaterowaniu w Alpe d’Huez, czyli całą powyższą opcją. 7-dniowe karnety będą dostępne w sprzedaży od 8 września, natomiast 4-dniowe od 15 września. Wydarzenie jest planowane na 30 000 osób, więc jest to zdecydowanie bardziej kameralna atmosfera niż ta znana z Belgii.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.