Tomorrowland Winter – Livestream z pierwszej, zimowej edycji Tomorrowland!

Nie mogło być inaczej! Tomorrowland Winter ogłosił livestream z pierwszej edycji festiwalu, który odbędzie się w dniach 9-16 marca w malowniczej, górskiej lokalizacji Alpe D’Huez we Francji. Niestety, transmisja obejmie trzy dni, ale będą to te obficie obsadzone gwiazdami, do których przyzwyczaiła nas marka Tomorrowland.

The Hymn of the Frozen Lotus, czyli motyw przewodni zimowego festiwalu, zaoferuje uczestnikom piękne górskie krajobrazy, bajeczne sceny wcale nie odbiegające od głównej belgijskiej edycji, z lodowymi motywami na czele oraz gigantycznym Main Stage. Nie mogę się doczekać, aby po raz pierwszy zobaczyć artystów w tej śnieżnej scenerii oraz ludzi bawiących się pod logo jednego z najpopularniejszych festiwali EDM, w tak nietypowej oprawie.

Tomorrowland Winter | Live

Follow the magic of Tomorrowland Winter LIVE, March 13-15 on Tomorrowland.com. Fueled by The North Face

Gepostet von Tomorrowland Winter am Donnerstag, 28. Februar 2019

 

Transmisja będzie miała miejsce na oficjalnej stronie festiwalu – Tomorrowland.com, w dniach 13, 14 i 15 marca. Szczegółów na tą chwilę jeszcze nie znamy, ale możemy snuć domysły patrząc na timetable imprezy, który znajduje się na oficjalnej stronie.

O autorze

Avatar autora
Krzysztof Chosia subscriber