Tomorrowland Winter 2019 – Wyciekły pierwsze zdjęcia z budowy scen!

11 Lut 2019

Co roku jesteśmy świadkami ogromnego sukcesu festiwalu Tomorrowland, odbywającego się w Belgii. Rekordy w tempie sprzedaży biletów stały się nieodzownym elementem imprezy, podobnie jak przebogaty line-up pełen gwiazd. Wręcz prosiło się, aby stworzyć dodatkową możliwość na przeżycie prawdziwego “madness”, a tym bardziej po katastrofie amerykańskiej odsłony TML o nazwie TomorrowWorld. No i zrodził się, jakże oryginalny pomysł na festiwal EDM we Francji, w śnieżnych Alpach.

W marcu zeszłego roku pojawiły się pierwsze doniesienia na temat Tomorrowland Winter. W line-upie debiutanckiej edycji Tomorrowland, znaleźli się m.in. Armin van Buuren, Martin Garrix oraz Dimitri Vegas & Like Mike. Wydarzenie jest przygotowana na publikę rzędu 30 000 osób, które wspólnie będą mogły przeżyć te niecodzienne, muzyczne święto. Pełen line-up znajdziecie na oficjalnej stronie.

Znając rozmach Tomorrowland, możemy spodziewać się wspaniałej oprawy audio-wizualnej. A jeśli już o tym mowa… W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia, z bardzo wczesnej fazy budowy terenu pod Tomorrowland Winter 2019. Nie widać na nich zbyt wiele, ale skoro pojawiły się takie fotki, to i zapewne będą kolejne.

Zdjęcia / photos by: @janick.travel

Muszę przyznać, że widok logo Tomorrowland na tle ośnieżonych gór, to coś nowego. Jestem ciekaw, jak ten pomysł sprawdzi się w praktyce, bo – co by nie mówić – jesteśmy przyzwyczajeni do festiwali w tej letniej i ciepłej odsłonie. Tak czy siak, brawa dla TML za spróbowanie czegoś oryginalnego!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.