Tomorrowland Winter 2020 – Live stream z festiwalu i to w 4K!

18 Lut 2020

Wielkimi krokami zbliża się Tomorrowland Winter 2020, które ponownie zawita do Alpe d’Huez we francuskich Alpach. Będzie to druga edycja zimowej odsłony znanego Tomorrowland, która stawia na oryginalną, zimową scenerię. Jeśli tym razem nie macie możliwości uczestniczyć w zabawie, to mam dobrą wiadomość. W sieci będzie dostępny live stream i to w jakości 4K!

Live stream z Tomorrowland Winter 2020

Bogaty line-up, przepiękne widoki i wspaniała zabawa przyciągają do Alpe d’Huez fanów EDM z całego świata. Tomorrowland Winter to połączenie festiwalu z muzyką elektroniczną i zabawy na śnieżnych stokach. Do wyboru jest kilka pakietów, które zawierają nocleg w lokalnym ośrodku, karnet narciarski oraz bilet na festiwal. Mimo, że w górach to nadal do dyspozycji jest kilka scen, które goszczą topowe gwiazdy.

ZOBACZ WIĘCEJ

Afrojack odświeża alias Kapuchon. Nadchodzi undergroundowy projekt!

Z myślą o tych, którzy nie mogą wziąć bezpośredniego udziału w Tomorrowland Winter 2020, organizatorzy połączyli siły z platformą streamingową Insight TV. To właśnie tam, w dniach od 18 do 20 marca, będzie nadawana transmisja z festiwalu i to w jakości 4K. Zgodnie z aktualnymi informacjami, stream obejmie tylko główną scenę, na której wystąpią, m.in. Armin van Buuren, Martin Garrix czy też Timmy Trumpet.

“Teraz, wraz z nawiązaniem współpracy z Tomorrowland, uzyskaliśmy możliwość dostarczenia transmisji na żywo z jednych z najważniejszych i najbardziej ekscytujących wydarzeń na świecie” – Mark Romano, Insight TV

Co prawda, dostęp do Insight TV jest płatny, ale jest możliwość skorzystania z okresu próbnego. Firma wymaga podania danych karty, jednak można wycofać się z subskrypcji przed upływem 14 dni, bez ponoszenia opłat. Czasu coraz mniej, więc już niedługo poznamy timetable transmisji, która miejmy nadzieję, obejmie jak najwięcej setów.

ZOBACZ WIĘCEJ

Tomorrowland 2020 - Chcieliście cały line-up? No to macie!

Współpraca Tomorrowland Winter z Insight TV nie wyklucza live streamów na social media festiwalu. Zapewne, podobnie jak rok temu, organizatorzy będą transmitować występy artystów, m.in. na Facebooku, a już na pewno możemy liczyć na zapis setów na kanale YouTube.

Tomorrowland Winter 2020 odbędzie się w dniach 14-21 marca w miejscowości Alpe d’Huez we Francji. Festiwal oferuje w sumie 10 scen, na których wystąpią gwiazdy muzyki elektronicznej. Na oficjalnej stronie znajdziecie pełen line-up oraz timetable.

Tomorrowland Winter 2019 | Official Aftermovie

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.