Tomorrowland Winter 2020 z ociekającą klimatem zapowiedzią festiwalu!

Na oficjalnym kanale Tomorrowland Winter pojawiła się zapowiedź tegorocznej edycji festiwalu. Tym razem osoby odpowiedzialne za promocję wydarzenia postawiły na opowieść człowieka żyjącego w górach. Całość nie jest typowym trailerem imprezy, a wręcz przeciwnie – to spokojny materiał z przepięknymi ujęciami przyrody. Warto zatrzymać się na te kilka minut obejrzeć zapowiedź Tomorrowland Winter 2020!

Magiczna zapowiedź Tomorrowland Winter

Widząc powiadomienie o trailerze Tomorrowland Winter 2020, spodziewałem się podobnego materiału co w zeszłym roku. Wówczas organizatorzy połączyli fragmenty z TML z ujęciami gór. Tym razem koncepcja uległa zmianie, bo ten trwający 2 min. 30 sek. filmik, to opowieść sama w sobie. Nie ujrzycie tu kadrów z zabawą ludzi czy też wybuchającymi fajerwerkami.

ZOBACZ WIĘCEJ

Tomorrowland Winter 2020 - Live stream z festiwalu i to w 4K!

Trailer ukazuje postać mężczyzny, który jest jednocześnie jest narratorem. Przez cały filmik opisuje on swoją miłość i szacunek do otaczającego przyrody. Wszystko to jest podparte przepięknymi i ociekającymi klimatem ujęciami. Zwieńczeniem opowieści jest lodowa rzeźba, która nie pozostawia złudzeń, o jakim festiwalu mowa.

Przy okazji polecam przesłuchać set Afrojacka, który został nagrany w Alpe d’Huez w ramach odliczania dni do zimowej edycji Tomorrowland. Całość została nagrania dosłownie w górach, a konsoleta stoi na blacie zrobionym ze śniegu. Warto sprawdzić!

ZOBACZ WIĘCEJ

Afrojack odświeża alias Kapuchon. Nadchodzi undergroundowy projekt!

Tomorrowland Winter 2020 odbędzie się w dniach 14-21 marca w miejscowości Alpe d’Huez we Francji. Festiwal oferuje w sumie 10 scen, na których wystąpią gwiazdy muzyki elektronicznej. Na oficjalnej stronie znajdziecie pełen line-up oraz timetable.

Tomorrowland Winter | Official 2020 Trailer

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.