TomorrowWorld 2015 – Oficjalny aftermovie!

tomorrowworld-2015-aftermovie-news

Wydawało się, że marka Tomorrowland, to kura znosząca złote jajka. Nic więc dziwnego, że właściciele postanowili rozszerzyć działalność i zorganizować podobną imprezę w USA. Tak też się stało w 2013 roku, kiedy to wystartowała pierwsza edycja TomorrowWorld. Nie muszę mówić, że wyprzedano wszystkie bilety, a line-up był pełen gwiazd, bo to jest oczywiste. Z powodów finansowych, przygoda z nowym projektem skończyła się nadspodziewanie szybko. W tym roku TomorrowWorld się nie odbędzie i nie wiadomo czy w ogóle powróci.

Na otarcie łez organizatorzy udostępnili oficjalny aftermovie z zeszłorocznej edycji. Tutaj muszę wspomnieć o obfitych opadach deszczu, które spowodowały, że trzeciego dnia wszyscy spoza DreamVille nie mogli uczestniczyć w imprezie. Do części osób dotarła taka informacja, a do niektórych nie w wyniku czego koczowali oni wokół terenu festiwalu. Tak czy siak, możemy obejrzeć niespełna 10 minutowy filmik. Warto zaznaczyć, że soundtrack nie zawiera ANI JEDNEGO utworu Dimitri Vegas & Like Mike, ale za to usłyszymy polski akcent w postaci “Indigo” od Yves V, Skytech & Fafaq.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.