TomorrowWorld 2015 – Wszystkie transmisje!

25 Wrz 2015

tomorrowworld-2015-wszystkie-transmisje-news

Już dziś rozpoczyna się kolejna edycja jednego z największy festiwali EDM na świecie – TomorrowWorld. Na trzy dni Chattahoochee Hills stanie się największym centrum muzycznej rozrywki. Jak co roku lineup przyprawia o zawrót głowy. Śledząc listę gwiazd, które wystąpią na jednej z kilkunastu scen możemy znaleźć takie aliasy jak Tiesto, Showtek, Steve Angello, Martin Garrix, Borgore czy Kaskade. Wszyscy ci, którzy oglądali relację z Tomorrowland potwierdzą, że organizatorzy wzięli sobie do serca uwagi słuchaczy. Do wyboru był jeden z 4 streamów, a w trakcie setów nie uświadczyliśmy denerwujących reklam. Nie jest to jeszcze poziom transmisji Ultra Music Festival, ale zdecydowany krok w dobrą stronę. Jeśli stream z TomorrowWorld będzie przeprowadzony w ten sam sposób, to czeka nas kilkadziesiąt godzin fantastycznej zabawy. Jako, że różnica w czasie wynosi aż plus sześć godzin, to relacja rozpoczyna się o 01:00 w nocy naszego czasu.

TomorrowWorld 2015 Livestream: TomorrowWorld.com

Póki co nie jest znany dokładny czas transmisji poszczególnych setów, ale wiadomo, że zobaczymy m.in Hardwell, Kaskade, Steve Angello i Martin Garrix.

tomorrowworld-2015-day-1-stream

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.