TomorrowWorld powróci? Pojawiły się pierwsze doniesienia…

tomorrowworld-2015-watermat-mix-news

Słynna afera związana z TomorroWorld rozeszła się echem w świecie EDM. Zdjęcia ludzi koczujących przy bramach festiwalu i śpiących na kartonach, pobiły Instagrama i Facebooka. W tym roku krążyły już plotki o powrocie eventu na taneczną mapę USA, jednak były to tylko żarty z okazji Prima Aprilis. Ale – ku zaskoczeniu wszystkich zgromadzonych – okazuje się, że projekt ten wcale nie musi być zamknięty na zawsze…

Nadzieję w sercach osób, które chciałyby jeszcze kiedyś wybrać się na ten festiwal, wlał belgijski dziennik “De Tijd”. Zajmujący on się głównie sprawami związanymi z gospodarką i biznesem – a więc mamy tu do czynienia z dosyć wiarygodnym źródłem. Według informacji tam podanych, między organizatorami Tomorrowland a amerykańską firmą LiveStyle, zajmującą się organizacją koncertów i eventów muzycznych, nawiązała się współpraca.

Ciekawostką jest fakt, iż LiveStyle powstało na bazie upadłego SFX Entertainment, które brało udział w organizacji wszystkich dotychczasowych edycji TomorrowWorld.

Na temat owej współpracy rzecznik marki Tomorrowland, Debby Wilmsen, wypowiedział się w następujący sposób:

“Relacje między SFX a Tomorrowland zostały zakończone. Jednakże teraz, gdy za LiveStyle (spadkobierca SFX – przyp.red.) stoją nowe osoby, pojawiło się pewne pole porozumienia.”

Ile jest w tym prawdy – ciężko stwierdzić. Nie mamy jednoznacznych informacji na temat daty ani miejsca organizacji eventu. Ba – w świat nie poszła nawet żadna konkretna informacja o samym fakcie organizacji czwartej edycji TomorrowWorld. Niemniej jednak, wyżej podane poszlaki mogą wskazywać na to, iż już wkrótce do kalendarza powróci ważne wydarzenie, jakim niewątpliwie był festiwal odbywający się na Chattahoochee Hills.

Cały artykuł (w języku niderlandzkim) jest dostępny w tym miejscu.

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor