Już w grudniu TOP 100 DJ’s zawita do Polski. Afrojack główną gwiazdą!

12 Paź 2016

TOP 100 DJ's zawita do Polski
Czym jest Alda Events prawdziwym fanom klubowej muzyki wyjaśniać nie trzeba. Przypomnijmy jednak, że jest to holenderski gigant, który od 2008 roku jest odpowiedzialny za takie flagowe projekty, jak: Aemin Only, I AM Hardwell, A State Of Trance, Electronic Family, A Day at the Park, Amsterdam Music Festival i wiele innych wydarzeń. Łącznie przygotowali ponad 140 eventów w 33 krajach, również w Polsce. Teraz impreza TOP 100 DJ’s zawita do Polski!

Od roku 2014 Alda Events posiada w swoim rosterze także imprezę z cyklu „TOP 100 DJ’s”. Jest ona ściśle powiązana z najpopularniejszym światowym rankingiem TOP 100 DJ’s DJ MAG’a. Na przestrzeni ostatnich lat wydarzenia TOP 100 DJ’s odbyły się w wielu krajach całego świata przyciągając tłumy fanów muzyki elektronicznej. Liczymy, że podobnie będzie podczas pierwszej edycji tej imprezy w naszym kraju.

Alda Events przy współpracy z agencją TME Eevents, która współorganizowała w maju tego roku, jakże udany koncert ARMIN ONLY Embrace, mają zaszczyt zaprosić wszystkich fanów po raz kolejny do gdańsko-sopockiej ERGO ARENY 3 grudnia 2016. Będzie to zarazem pierwsza w Polsce oraz pierwsza w tej części Europy edycja TOP 100 DJ’s! Po sukcesie koncertu ARMIN ONLY Embrace obie agencje jednogłośnie zadecydowały że ultranowoczesna ERGO ARENA pod wieloma aspektami, m.in. infrastruktury, będzie idealnym miejscem do przeprowadzenia kolejnego muzycznego wydarzenia. Organizatorzy zapewniają, że oprócz ogromnej dawki najlepszej muzyki elektronicznej na klubowiczów będzie czekała również niezwykła oprawa oraz cała masa efektów specjalnych. Z takim rozmachem TOP 100 DJ’s zawita do Polski!

Oto artyści pierwszej edycji TOP 100 DJ’ s w Polsce :

– Afrojack
– Nervo
– Firebeatz
– Swanky Tunes
– Ravitez

Bilety w sprzedaży już od dnia 13.10.2016 od godziny 18:00 na portalu FTB i wlotki.pl w cenie już od 99 zł (ograniczona pula promocyjna). Zaproszenia VIP w cenie 600 zł.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.