TOP 30 najpopularniejszych utworów wakacji na Spotify!

3 Wrz 2017

top-30-spotify-2017-news

Zarówno kalendarz, jak i pogoda za oknem jednoznacznie wskazują na to, iż wakacje dobiegły końca. Za nami czas pełen niezapomnianych chwil i wspomnień, nieraz spędzonych z letnimi przebojami. Jeśli jednak ktoś z Was całe wakacje spędził w piwnicy albo postanowił nie aktualizować przez ostatni kwartał swojej muzycznej biblioteki, to Spotify wyciąga pomocną dłoń, publikując zestawienie trzydziestu najczęściej odtwarzanych utworów w okresie od 21 czerwca do 27 sierpnia.

Oczywiście zwycięzca mógł być tylko jeden, co przyjmuję z ciężkim bólem serca (i w szczególności – narządów słuchu) – utwór “Despacito” w wykonaniu Luisa Fonsiego, Daddy’ego Yankee i Justina Biebera został odtworzony podczas dwóch wakacyjnych miesięcy… ponad 786 milionów razy. Z tego miejsca wszelkie wyrazy współczucia dla wszystkich osób, które musiały, często wbrew woli, słuchać tego utworu.

Na kolejnych miejscach kolejno – “Wild Thoughts”, czyli przebój DJ Khaleda, w którym został wykorzystany riff z “Maria Maria” Carlosa Santany. Zaś na miejscu trzecim “Unforgettable” od French Montany. Świat EDM jest reprezentowany jest przez Davida Guettę i jego “2U”, które znajduje się na miejscu 12.

Doskonale wiem, że najbardziej Was interesuje, jak wysoko zaszedł wakacyjny hit od Axwell & Ingrosso. Odpowiedź jest prosta – “More Than You Know” w omawianym zestawieniu okupuje miejsce 15. Dodatkowo warto odnotować obecność Martina Garrixa – na miejscu 28. znajduje się jego singiel “There For You”.

Całe zestawienie dostępne jest poniżej. Przy okazji zajrzyjcie na nasz fanpage – pod wpisem wrzucajcie swoje typy na przebój minionych już wakacji!

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor